Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Ambalaj Sektöründeki 40 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşabilmek düşüncesiyle 2005 yılında firmamızı hayata geçirdik.

Amacımız; güvenli, her türlü hijyen şartları sağlanmış, iş ve işçi güvenliği kurallarına uygun ortamda üretim yaparak, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktır.

Elleçleme ve Stand üretimi ile başlayan sürecimiz, günümüzde ağırlıklı olarak taslama/sert kutu üretimi ile devam etmektedir.

Sert / Taslamalı Kutu, Lansman Kiti, Kurulumlu Karton Kutu, Hediye Kutusu, Elleçleme ve Karton Stand konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Hadımköy’de bulunan fabrikamız 3000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Otomatik ve manuel üretim parkuru ile hem standart, hem de özel tasarım kutular için hizmet verebilmekteyiz.

Ambalaj tasarımı ile başlayıp, zamanında ve kaliteli ürün teslimi ile müşterilerimize baştan sona en iyi hizmeti sunmaktayız. ISO 9001, ISO 14001 ve BRC/IOP  sertifikasına sahip olan fabrikamızda gıdaya uygun ve çevreye duyarlı ambalaj üretimi yapıyoruz. FSC sertifikalı hammaddeler kullanarak çevreci ve sürdürülebilir ambalaj üretimini ön planda tutuyoruz. Üretim artıklarımızın tamamı %100 geri dönüştürülmekte ve çevreye zarar vermeden üretime geri kazandırılmaktadır.

Sektörün önde gelen firmaları ve uluslararası markalar için çikolata, gıda, içecek, kozmetik, kişisel bakım ve tekstil kutusu üretimi yapan firmamız, ürünlerin % 50 sini ihraç etmektedir. İhracat yaptığımız ülkeler arasında İngiltere, Avusturya, Hollanda, Fransa ve İsrail bulunmaktadır.

Sertifikalar

Intertek Certification Ltd.
ISO 9001
ISO 14001
Forest Stewardship Council